Спонсорам
Місія фестивалів REMESLO – демонстрація українській спільноті професійних можливостей та майбутнього в Україні. Мета циклу галузевих фестивалів: Цикл різногалузевих фестивалів – створення сучасної інтерактивної комунікаційної платформи, для популяризації та підвищення іміджу кожної окремої галузі та ремісничих спеціальностей, де: виробники зможуть представити свої товари покупцям; продавці матеріалів та комплектуючих, технологій та послуг – презентувати найновіші продукти та технології; відвідувачі могли б отримати комплексне уявлення про кожну окрему галузь і ремісничі спеціальності та захопитися цією справою; представники освітніх закладів – популяризувати та презентувати власні навчальні програми; роботодавці – знайти кваліфікованих працівників споживачі – придбати якісні товари. Періодичність проведення: щорічно Масштабність: Цикл різногалузевих фестивалів REMESLO – яскрава та значима подія для кожної окремої галузі України. Маючи за мету популяризацію та підвищення іміджу кожної окремої галузі та ремісничих спеціальностей ми демонструємо можливості та показуємо пересічному громадянину майбутнє та його професійні перспективи в Україні. Так як концепція фестивалів має дозвіллєвий формат та інтерактивну побудову програми, наявність різних зон, за формою та змістом, даний цикл заходів буде цікавим людям різного соціального статуту, всім віковим категоріям та прошаркам населення.
Підтримка даного проекту говорить про високий статус, культурну і національну свідомість спонсора та його соціальну орієнтованість. До спонсорських пакетів включено широкий спектр послуг з просування бренду компанії, організації на всіх етапах підготовки та проведення заходу.
ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР У вас є можливість стати Генеральним спонсором будь –якого з циклу різногалузевих фестивалів REMESLO або виступити Генеральним спонсором всього циклу заходів, що складається з 9-ти фестивалів. Назви, напрямки та дати заявлені в календарі заходів даного сайту. Ваш логотип буде розміщено на всіх матеріалах фестивалю та торгова назва буде лунати як на самому фестивалі, так і в новинах про нього, в рекламних аудіороліках на радіо. Також ви зможете розповсюдити власну сувенірну продукцію серед гостей та учасників фестивалю та багато іншого. ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОР Пропонуємо розглянути можливість стати Офіційним спонсором будь –якого з циклу різногалузевих фестивалів REMESLO або виступити Офіційним спонсором всього циклу заходів, що складається з 9-ти фестивалів. Назви, напрямки та дати заявлені в календарі заходів даного сайту. Ваш логотип буде розміщено на афішах, рекламних буклетах, флаєрах, програмках, білетах тощо. ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОР Пропонуємо розглянути можливість стати Офіційним спонсором будь –якого з циклу різногалузевих фестивалів REMESLO або виступити Офіційним спонсором всього циклу заходів, що складається з 9-ти фестивалів. Назви, напрямки та дати заявлені в календарі заходів даного сайту. Ваш логотип буде розміщено на афішах, рекламних буклетах, флаєрах, програмках, білетах тощо ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПОНСОР/ПАРТНЕР Ви можете стати Інформаційним спонсором будь –якого з циклу різногалузевих фестивалів REMESLO або виступити Інформаційним спонсором всього циклу заходів, що складається з 9-ти фестивалів. Ваш логотип буде розміщено на рекламних матеріалах фестивалю та на всій продукції фестивалю, матимете можливість заснувати премії, подарунки учасникам та їх вручення. Не втрачайте шанс долучитися до процесу творення соціальних ініціатив та розбудови України тим самим заявивши про себе. Організатори фестивалю відкрити до плідної співпраці та готові розглянути будь-які зустрічні пропозиції.
Для отримання повного переліку переваг просимо надати запит на спонсорський пакет
ЗАПИТ
remeslo.org.ua@gmail.com +380 63 756 44 15 +380 67 250 44 08